Kargo birleştirme nedir?

Birbirlerine komşu olan kimi satıcı üyelerimiz, alıcıların kargo masrafını azaltmak için kargoyu birleştirerek göndermektedirler. Örneğin, biri A satıcısına diğeri de B satıcısına ait iki kitap satın aldınız. A ve B satıcısı birbirleriyle ortak kargo gönderimi konusunda anlaşmışlarsa, almış olduğunuz iki kitap size tek pakette gönderilecektir.
Kargo birleştiren satıcıların hangi satıcılarla ortak gönderim yaptığı, ürün açıklamasının altındaki satıcı bilgileri bölümünde ve satıcı üyenin kimlik sayfasında belirtilmiştir. Sepetinize eklediğiniz ürünler ortak kargo opsiyonuna göre sepet sayfasında otomatik olarak gruplandırılmaktadır. Ayrıca "Detaylı Arama" sayfasında satıcı seçimi yaptığınızda -eğer satıcı kargo birleştiriyorsa- "Ortak kargo yaptığı satıcılar dahil" seçeneğini işaretleyerek kargo grubuna dahil satıcılarda arama yapabilirsiniz.

Copyright 2007-2017 Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteye üye olanlar Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Yukarı Çık