Üniversite Kitabevi / Sahaf

Üniversite Kitabevi / Sahaf
Çorum
Kayıt Tarihi: 02 Mayıs 2013

İşlem sayısı6941

Başarı oranı%100

Üniversite Kitabevi / Sahaf
Kargo gönderim ücretimiz gönderimi yapılacak kitap ağırlığına göre 5.80 - 8.40 TL (KDV Dahil) arasında değişiklik gösterebilmektedir. Gönderiler anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile indirimli olarak yapılmaktadır. PTT kargo ile anlaşmamız olmadığından gönderim yapılmamaktadır.(Pilot bölgeler dışında)

40 TL ve üzerindeki yurt içi alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır. (Hitit Sahaf ile gönderilen Ortak kargo ile yurt dışı gönderiler hariç)

Yurt dışı gönderiler PTT KARGO ile indirimli olarak gerçekleştirilip, kargo ücreti peşin alınmaktadır.

ADRESİNDE BULUNAMAMASINDAN DOLAYI KARGOSU TARAFIMIZA İADE EDİLEN ALICILAR KARGOLARINI TEKRAR ALMAK İSTEDİKLERİNİ BELİRTTİKLERİ TAKDİRDE KARGO İADE BEDELİNİ TARAFIMIZA PEŞİN OLARAK ÖDEMEK DURUMUNDADIRLAR. AKSİ HALDE KARGO GÖNDERİMİ YAPILMAZ.

Üniversite Kitabevi / Sahaf; Hitit Sahaf ile kargoları birleştirerek göndermektedir.

Üniversite Kitabevi / Sahaf kendi listesinden yapılan 40 TL ve üzeri yurtiçi toplu alımlarda (ortak kargo hariç) kargo ücretini karşılamaktadır.

*Tüm satıcı üyelerimizin adres, telefon ve vergi bilgileri NadirKitap.com'da kayıtlıdır.

Yorumlar

Copyright 2007-2017 Nadirkitap Bilişim ve Reklamcılık Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteye üye olanlar Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Yukarı Çık